Kontakt - workshop TPT

Hlavní téma: Kontakt

Termín: 22-23  Září 2018

Časový plan: Sobota od 10.00 hod do 18.00 hod, Neděle: od 9.00 hod do 14.00 hod

Místo; : Praha

Cena: 2400 CZK

 

Lektoři: Andrea Nundy Malá B.A (Hons) PG Dip, M.A, RDMP & Mgr. Jana Špinarová Dusbábková M.A, BC-DMT

 

Během workshopu se budeme věnovat tématu kontaktu v kontextu taneční pohybové terapie. Co to znamená být v kontaktu s někým, s něčím, se sebou? Většina z nás je denně v kontaktu s druhými, ať přímo nebo prostřednictvím moderních technologií. Někdy máme silný kontakt sami se sebou, jindy slabý, někdy časově omezený nebo nejasný. Kontakt je součástí naší existence, ať již se vyskytuje v externalizovaném nebo interním vztahu. Je to také kontakt, který souvisí s naší fyzickou existencí. Můžeme mít například kontakt se zemí, na které stojíme a po níž se pohybujeme. V procesu kontaktu jsme neustále.

Workshop využívá taneční pohybové terapie a jejím prostřednictvím prozkoumává různé koncepty kontaktu ve vztazích k druhým, k životnímu prostředí a k vnitřnímu já. Prostřednictvím procesu řízených pohybových intervencí nabídneme způsoby, jak zjistit, jak tělo chápe, řídí a vytváří kontakt v našich životech.

Workshop je otevřen pro širokou veřejnost, zejména pro ty, které zajímá objevování sebe sama skrze pohyb. Dále může být seznámením s námi pro ty, kteří se chtějí zapojit do dlouhé výcviku TPT.

Workshop je sebezkoušenostní. Nabídneme prostor pro reflexi a sdílení pro podporu Vaší zkušenosti. Nejedná se o terapii nebo supervizi.

 

 

Upozornění:

Workshop bude v češtině i angličtině. Doporučujeme přinést pohodlné oblečení na pohyb, občerstvení, pití, zápisník.

Pro rezevaci místa,prosíme uhraďte poplatek, nebo alespoň zálohu 700 Kč na účet 2100978259/2010 u Fio banka, u platby uveďte Vaše jméno a seminář. Pokud chcete vystavit fakturu, prosím kontaktujte nás s Vašimi fakturačními údaji.

Storno podmínky:

Při odhlášení 10 a vice dní před kurzem je možné zálohu převést na některý následný seminář. Při zrušení účasti méně než 10 dní před kurzem propadá záloha 700 Kč.

Přihlašovací formulář:

https://docs.google.com/forms/d/1pZehoWsKeQjWOipeKEUIVCGQhBVg8ocUKEJ7MHfOFxI

Kontakt: expresivni.terapie@gmail.com, www.expresivniterapie.org

FB Spolek expresivních terapií

Zpět na workshopy a akce